پیام تبریک دکتر محمد جواد خجسته مدیر کل امور روستایی و شوراهای استان به مناسبت روز دهیار

🍃بسم الله الرحمن الرحیم 🍃

✍️راه اندازی نهاد دهیاری سرآغاز دوره نوینی در اداره امور روستاها با اتکا به مشارکت روستاییان می باشد که به یمن آن، نواحی روستایی با گذار از مدیریت های پراکنده و نابسامان در ادوار مختلف، از نعمات استقرار واحدی مدیریتی برخاسته از متن جامعه روستایی برخوردار شدند.
▫️اغراق نیست که امروز دهیاری ها با بیش از دو دهه حیات پرخیر و برکت به تکامل تشکیلاتی رسیده اند و این ظرفیت را دارند که با برنامه ریزی صحیح و هدفمند در پیوند با تجارب ارزشمند اجرایی به موازات ترسیم یک افق برتر و چشم انداز روشن برای یک جامعه روستایی پیشرفته، پاسخگوی چالش های آینده توسعه پایدار روستایی باشند.
▫️اعتقاد حرفه ای دارم با تغییر در راهبردهای توسعه، تدوین سیاستگذاری ها نیز باید تغییر کند، بر همین اساس با اولویت توسعه اقتصادی مناطق روستایی، ضرورت دارد دهیاری ها با حفظ و تداوم دستاوردهای عمرانی و خدماتی، شکوفایی اقتصادی روستاها را با دوراندیشی در دستور کار قرار دهند و بجا است این تغییر رویکرد در سالی که موسوم به جهش تولید با مشارکت مردم نامگذاری شده است با افزایش تولیدات، محصولات و فرآورده های محلی کلید بخورد.
▫️در استان کرمانشاه دهیاری ها در خط مقدم توسعه پایدار روستایی با مدیریت دهیاران خدوم و زحمتکش منشا خدمات بی شمار و موفقیت های ماندگار بوده اند که امید است این افتخار خدمت تا دستیابی به آرمان ها ادامه یابد.
▫️اینجانب با ارج نهادن به تلاش های خستگی ناپذیر مدیران و کارکنان دهیاری های استان، فرا رسیدن چهاردهم تیرماه روز دهیاری را به خانواده بزرگ دهیاری های این دیار تبریک عرض نموده، توفیقات روز افزون کلیه جهادگران ساعی و کوشای سنگر سازندگی و آبادانی حوزه روستایی خطه کرمانشاه را از درگاه احدیت مسئلت می نمایم.
▫️آنچه در این مقطع زمانی شایان ذکر است تقارن روز دهیاری امسال با دور دوم انتخابات ریاست جمهوری است که انتظار می رود دهیاران استان با رعایت اصول و اخلاق سیاسی، سرمایه اجتماعی مناطق روستایی را در مسیر حضور گسترده در این رویداد سرنوشت ساز هدایت نمایند.

خادم همه شما
محمدجواد خجسته
مديرکل امور روستایی و شوراهای استان کرمانشاه
#همه_با_هم_برای_ایران_قوی
#همه_می_آییم
#روز_دهیار
‌🗓 پنجشنبه / ۱۴ تیر ماه / ۱۴۰۳
       ┄┄┅┅┅••❅🇮🇷❅••┅┅┅┄┄
♻️پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری کرمانشاه
#اداره_کل_امورروستايي_وشوراها_استانداری_کرمانشاه
🆔 https://eitaa.com/rostaksh
🌐www.roostaksh.ir
             ┈┉┅━❀✨❀━┅┉┈

دیدگاه
نام  
ایمیل  
وب سایت (اختیاری)  
متن  
  تصویر امنیتی  

کد امنیتی تصویر بالا را در کادر  وارد کنید

 
   
   

نظرات کاربران